HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2011 yılında kurulmuş olan firmamız o günden günümüze ağırlıklı olarak web sitesi ve web tabanlı hizmetler ( web tasarımı, otomasyon ) üretmektedir. Bir bakış açısına göre sektörle beraber gelişmiş sektörle beraber büyümüştür.

ProSoft BT Yazılım ve Danışmanlık olarak hizmet hayatımız boyunca özel sektör ve kamu sektörü olmak üzere çok çeşitli ölçekteki kuruluşa web sitesi konusunda hizmet sunmuş bulunmakta, bazı dönemlerde ise kobilerin desteklenmesi gibi konularda kamu kurumları ile ortak hareket ederek kobilere ve ülkemize katkı sağlamış bulunmaktayız.

Sektördeki deneyim ve konusunda kalifiye personelimiz ile ProSoft BT Yazılım ve Danışmanlık olarak müşterilerimizin isteklerini önemseyip dikkate aldığımız kadar müşterilerimize en uygun çözümlerin önerilmesinin de bilincinde olarak müşterilerimizin her türlü yenilikten de haberdar olmasına gayret etmekteyiz.

Hizmetlerimizi arasında en büyük ağırlığa sahip web sitesi tasarımı konusunda % 100 müşteri memnuniyeti kazanma odaklı bakışımız doğrultusunda tasarım ve yazılım aşamalarında müşterimizden yazılı onay alıncaya dek çalışmaları sürdürebilecek anlayış ile hareket etmekteyiz.