E-Mail:
info@prosoftbt.com.tr
Telefon / Fax #:
+90 312 311221
Addres :
Anafartalar Cad. 3-5/196 Ulus Şehir Çarşısı Ulus-Ankara / TÜRKİYE

Biz Kimiz; Neden Biz....!!

____________________________________________________________________________________________

Yazılım sektörünün çeşitli; alanlarında 30 yıl görev yaptık. Deneyimlerimize tecrübelerimize samimiyet, güven ve dürüstlük katarak yolumuza devam etmemiz gerektiğine karar verdik. Bu amaçla PRO SOFT BT'yi Bilişim, Yazılım sektörlerinde hizmet vermek için 2011 yılında kurduk. Bu yola çıkarken Aşağıda belirttiğimiz deneyim ve tecrübelerimiz bize kuvvet verdi. Bu deneyimler ve tecrübenin bizi yönlendirip kuvvetlendirmesi yeni çevrelere, dostluklara ulaştırması umuduyla çalışmalarımıza devam ediyoruz

____________________________________________________________________________________________

PRO SOFT BT Yazılım ekibi, TUSF Türkiye Üniversite Sporları Federasyon' otomasyonunu gerçekleştirmiştir. Türkiye' deki tüm Üniversitelerde 55 Spor branşında müsabaka öncesi ve sonrası işlemler www.tusf.org.tr üzerinden yapılmakta ve yarışma sonuçları web sayfası üzerinde yayınlanmaktadır.

PRO SOFT BT Yazılım ekibi, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Taşra Teşkilatında 81 İl Müdürlüğünde Web tabanlı olarak Sporcu Sicil Lisans Uygulamasını gerçekleştirmiştir. (Php, Ms. Sgl..... kullanılmıştır.)

PRO SOFT BT Yazılım ekibi, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Taşra Teşkilatında 81 İl Müdürlüğünde Web tabanlı Personel İnsan Kaynakları projesini gerçekleştirmiştir.(Visual Studio ASP. .Net C# kullanılmış ve Türkiye de ilk defa web tabanlı insan kaynakları projesi gerçekleştirilmiştir.)

PRO SOFT BT Yazılım ekibi, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Spor Federasyonlarında çeşitli faaliyet ve organizasyonlarda görev almış olup, yazılım, altyapı, organizasyon, akreditasyon faaliyet çalışmalarını yürütmektedir.

PRO SOFT BT Yazılım ekibi, Türk Sporunda bir ilk olmak üzere, tüm spor branşlarında faaliyet sonuçlarını içeren FAALİYET ORGANİZASYON projesini geliştirmektedir. Bu proje ile sporda bir ilk olarak spor branşlarının istatiksel veri tabanı oluşacaktır.

PRO SOFT BT Yazılım ekibi, Sosyal Sigortalar, İşkur ve Belediye Otomasyonlarında (Cold Fusion kullanılmıştır) yer alarak Oracle, Sybase, MS SQL, MYSQL ve DB2 veri tabanlarının kullanımı, uygulaması, bakımı ve eğitimi ile ilgili çalışmaları gerçekleştirmiştir.

PRO SOFT BT Yazılım ekibi, Open sistemler ve Main Frame Sistemleri Üzerinde uzman deneyimli kadrolara sahiptir. (Cobol, Visual Cobol CICS , Java........ )

PRO SOFT BT Yazılım ekibi, Kurumsal destek, teknik destek, yazılım desteği ve eğitim desteği çalışmalarına deneyimli kadrosuyla devam etmektedir. (Ofis Programları, Flash, Flex, ADOBE ürünlerinin teknik desteği verilmektedir.)

PRO SOFT BT Yazılım ekibi olarak, bizimle çalışmak isteyen bize katkıda bulanan kurum ve kişilere teşekkürü borç biliriz.